CTS-Frequency Controls 634C14853C2T
Part No.:
634C14853C2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud634C14853C2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 148.5000MHZ HCMOS
Frequency:
148.5 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
65mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 634C14853C2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 634C14853C2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 634C14853C2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 634C14853C2T.
Image 634C14853C2T
Part Number 634C14853C2T
Type XO (Standard)
Frequency 148.5 MHz
Function Enable/Disable
Output HCMOS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 65mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)