CTS-Frequency Controls 626P15005C2T
Part No.:
626P15005C2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud626P15005C2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
Frequency:
150 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
70mA
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 626P15005C2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 626P15005C2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 626P15005C2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 626P15005C2T.
Image 626P15005C2T
Part Number 626P15005C2T
Type XO (Standard)
Frequency 150 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 70mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)