CTS-Frequency Controls 626P13304I3T
Part No.:
626P13304I3T
Datasheet:
Chuangxin Cloud626P13304I3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 133.0000MHZ LVPECL
Frequency:
133 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
70mA
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 626P13304I3T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 626P13304I3T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 626P13304I3T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 626P13304I3T.
Image 626P13304I3T
Part Number 626P13304I3T
Type XO (Standard)
Frequency 133 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 70mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)