CTS-Frequency Controls 626L2504CMT
Part No.:
626L2504CMT
Datasheet:
Chuangxin Cloud626L2504CMT.pdf
Description:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
25 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
20mA
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
Chuangxin Cloud626L2504CMT.pdf
1. How to order 626L2504CMT on Chuangxin Cloud?
3. Are the 626L2504CMT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 626L2504CMT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 626L2504CMT.
Image 626L2504CMT
Part Number 626L2504CMT
Type XO (Standard)
Frequency 25 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 1.8V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 20mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)