CTS-Frequency Controls 626L1944IMT
Part No.:
626L1944IMT
Datasheet:
Chuangxin Cloud626L1944IMT.pdf
Description:
XTAL OSC XO 19.4400MHZ LVDS SMD
Frequency:
19.44 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
20mA
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
Chuangxin Cloud626L1944IMT.pdf
1. How to order 626L1944IMT on Chuangxin Cloud?
3. Are the 626L1944IMT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 626L1944IMT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 626L1944IMT.
Image 626L1944IMT
Part Number 626L1944IMT
Type XO (Standard)
Frequency 19.44 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 1.8V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 20mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)