CTS-Frequency Controls 626L1944CMT
Part No.:
626L1944CMT
Datasheet:
Chuangxin Cloud626L1944CMT.pdf
Description:
XTAL OSC XO 19.4400MHZ LVDS SMD
Frequency:
19.44 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
20mA
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
Chuangxin Cloud626L1944CMT.pdf
1. How to order 626L1944CMT on Chuangxin Cloud?
3. Are the 626L1944CMT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 626L1944CMT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 626L1944CMT.
Image 626L1944CMT
Part Number 626L1944CMT
Type XO (Standard)
Frequency 19.44 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 1.8V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 20mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)