CTS-Frequency Controls 626L15006C2T
Part No.:
626L15006C2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud626L15006C2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
150 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
40mA
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 626L15006C2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 626L15006C2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 626L15006C2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 626L15006C2T.
Image 626L15006C2T
Part Number 626L15006C2T
Type XO (Standard)
Frequency 150 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 40mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)