CTS-Frequency Controls 626L13302G3T
Part No.:
626L13302G3T
Datasheet:
Chuangxin Cloud626L13302G3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
133 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±100ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
40mA
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 626L13302G3T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 626L13302G3T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 626L13302G3T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 626L13302G3T.
Image 626L13302G3T
Part Number 626L13302G3T
Type XO (Standard)
Frequency 133 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±100ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 40mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)