Skyworks Solutions Inc. 595GB32M7680DG
Part No.:
595GB32M7680DG
Datasheet:
Chuangxin Cloud595GB32M7680DG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 32.7680MHZ CMOS
Frequency:
32.768 MHz
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±110ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 595GB32M7680DG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 595GB32M7680DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 595GB32M7680DG?
Image 595GB32M7680DGR 595GB32M7680DG
Part Number 595GB32M7680DGR 595GB32M7680DG
Type VCXO VCXO
Frequency 32.768 MHz 32.768 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±110ppm ±110ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 100mA 100mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)