Skyworks Solutions Inc. 595CD35M3280DG
Part No.:
595CD35M3280DG
Datasheet:
Chuangxin Cloud595CD35M3280DG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ CMOS
Frequency:
35.328 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±100ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 595CD35M3280DG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 595CD35M3280DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 595CD35M3280DG?
Image 595CD35M3280DGR 595CD35M3280DG
Part Number 595CD35M3280DGR 595CD35M3280DG
Type VCXO VCXO
Frequency 35.328 MHz 35.328 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±100ppm ±100ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 100mA 100mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)