Skyworks Solutions Inc. 595CD34M3680DG
Part No.:
595CD34M3680DG
Datasheet:
Chuangxin Cloud595CD34M3680DG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 34.3680MHZ CMOS
Frequency:
34.368 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±100ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 595CD34M3680DG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 595CD34M3680DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 595CD34M3680DG?
Image 595CD34M3680DGR 595CD34M3680DG
Part Number 595CD34M3680DGR 595CD34M3680DG
Type VCXO VCXO
Frequency 34.368 MHz 34.368 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±100ppm ±100ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 100mA 100mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)