Skyworks Solutions Inc. 595CD122M880DG
Part No.:
595CD122M880DG
Datasheet:
Chuangxin Cloud595CD122M880DG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ CMOS
Frequency:
122.88 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±100ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 595CD122M880DG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 595CD122M880DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 595CD122M880DG?
Image 595CD122M880DGR 595CD122M880DG
Part Number 595CD122M880DGR 595CD122M880DG
Type VCXO VCXO
Frequency 122.88 MHz 122.88 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±100ppm ±100ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 100mA 100mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)