Skyworks Solutions Inc. 595AG24M5760DG
Part No.:
595AG24M5760DG
Datasheet:
Chuangxin Cloud595AG24M5760DG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 24.5760MHZ LVPECL
Frequency:
24.576 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
±35ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
135mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 595AG24M5760DG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 595AG24M5760DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 595AG24M5760DG?
Image 595AG24M5760DGR 595AG24M5760DG
Part Number 595AG24M5760DGR 595AG24M5760DG
Type VCXO VCXO
Frequency 24.576 MHz 24.576 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±50ppm ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) ±35ppm ±35ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 135mA 135mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)