Skyworks Solutions Inc. 591KB333M330DGR
Part No.:
591KB333M330DGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud591KB333M330DGR.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
333.33 MHz
Output:
CML
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
110mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 591KB333M330DGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 591KB333M330DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 591KB333M330DGR?
Image 591KB333M330DGR
Part Number 591KB333M330DGR
Type XO (Standard)
Frequency 333.33 MHz
Function Enable/Disable
Output CML
Voltage - Supply 1.8V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 110mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)