Skyworks Solutions Inc. 591FF266M667DGR
Part No.:
591FF266M667DGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud591FF266M667DGR.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
266.667 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
Datasheet:
1. How to order 591FF266M667DGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 591FF266M667DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 591FF266M667DGR?
Image 591FF266M667DGR
Part Number 591FF266M667DGR
Type XO (Standard)
Frequency 266.667 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 100mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)