Skyworks Solutions Inc. 591BB250M000DGR
Part No.:
591BB250M000DGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud591BB250M000DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
250 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 591BB250M000DGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 591BB250M000DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 591BB250M000DGR?
Image 591BB250M000DGR
Part Number 591BB250M000DGR
Type XO (Standard)
Frequency 250 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 100mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)