Skyworks Solutions Inc. 591BA400M000DGR
Part No.:
591BA400M000DGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud591BA400M000DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 400.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
400 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 591BA400M000DGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 591BA400M000DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 591BA400M000DGR?
Image 591BA400M000DGR
Part Number 591BA400M000DGR
Type XO (Standard)
Frequency 400 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 100mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)