Skyworks Solutions Inc. 591AB250M000DGR
Part No.:
591AB250M000DGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud591AB250M000DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
Frequency:
250 MHz
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
125mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 591AB250M000DGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 591AB250M000DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 591AB250M000DGR?
Image 591AB250M000DGR
Part Number 591AB250M000DGR
Type XO (Standard)
Frequency 250 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 125mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)