Skyworks Solutions Inc. 590FD667M252DGR
Part No.:
590FD667M252DGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud590FD667M252DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 667.2520MHZ LVDS SMD
Frequency:
667.252 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 590FD667M252DGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 590FD667M252DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 590FD667M252DGR?
Image 590FD667M252DGR
Part Number 590FD667M252DGR
Type XO (Standard)
Frequency 667.252 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 100mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)