Skyworks Solutions Inc. 590FB322M266DGR
Part No.:
590FB322M266DGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud590FB322M266DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 322.2660MHZ LVDS SMD
Frequency:
322.266 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 590FB322M266DGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 590FB322M266DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 590FB322M266DGR?
Image 590FB322M266DGR
Part Number 590FB322M266DGR
Type XO (Standard)
Frequency 322.266 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 100mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)