Skyworks Solutions Inc. 565DFA48M0000CCGR
Part No.:
565DFA48M0000CCGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud565DFA48M0000CCGR.pdf
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
48 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
CML
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±190ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
140mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)
Datasheet:
1. How to order 565DFA48M0000CCGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 565DFA48M0000CCGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 565DFA48M0000CCGR?
Image 565DFA48M0000CCGR
Part Number 565DFA48M0000CCGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Ultra™ Si565
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type VCXO
Frequency 48 MHz
Function Enable/Disable
Output CML
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±190ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 140mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)