Skyworks Solutions Inc. 565CEA49M1520BCGR
Part No.:
565CEA49M1520BCGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud565CEA49M1520BCGR.pdf
Frequency:
49.152 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±145ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
145mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
Datasheet:
1. How to order 565CEA49M1520BCGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 565CEA49M1520BCGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 565CEA49M1520BCGR?
Image 565CEA49M1520BCGR
Part Number 565CEA49M1520BCGR
Type VCXO
Frequency 49.152 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±145ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 145mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)