Skyworks Solutions Inc. 565CAA100M000BCGR
Part No.:
565CAA100M000BCGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud565CAA100M000BCGR.pdf
Frequency:
100 MHz
Function:
Amplitude Control
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±20ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
145mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
Datasheet:
1. How to order 565CAA100M000BCGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 565CAA100M000BCGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 565CAA100M000BCGR?
Image 565CAA100M000BCGR
Part Number 565CAA100M000BCGR
Type VCXO
Frequency 100 MHz
Function Amplitude Control
Output CMOS
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 145mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)