Skyworks Solutions Inc. 550CH35M3280DGR
Part No.:
550CH35M3280DGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud550CH35M3280DGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ CMOS
Frequency:
35.328 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±185ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 550CH35M3280DGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 550CH35M3280DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 550CH35M3280DGR?
Image 550CH35M3280DGR
Part Number 550CH35M3280DGR
Type VCXO
Frequency 35.328 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±185ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 98mA
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)