Skyworks Solutions Inc. 545HCA100M000CCG
Part No.:
545HCA100M000CCG
Datasheet:
Chuangxin Cloud545HCA100M000CCG.pdf
Frequency:
100 MHz
Output:
HCSL
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
138mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)
Datasheet:
1. How to order 545HCA100M000CCG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545HCA100M000CCG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545HCA100M000CCG?
Image 545HCA100M000CCGR 545HCA100M000CCG
Part Number 545HCA100M000CCGR 545HCA100M000CCG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 100 MHz 100 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output HCSL HCSL
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±7ppm ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 138mA 138mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm)