Skyworks Solutions Inc. 545FCA50M0000CCGR
Part No.:
545FCA50M0000CCGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud545FCA50M0000CCGR.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Frequency:
50 MHz
Output:
CMOS, Dual (In-Phase)
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
141mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)
Datasheet:
1. How to order 545FCA50M0000CCGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545FCA50M0000CCGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545FCA50M0000CCGR?
Image 545FCA50M0000CCGR
Part Number 545FCA50M0000CCGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Ultra™ Si545
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 50 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS, Dual (In-Phase)
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 141mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)