Skyworks Solutions Inc. 545ECB156M250BCGR
Part No.:
545ECB156M250BCGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud545ECB156M250BCGR.pdf
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
156.25 MHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
126mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
Datasheet:
1. How to order 545ECB156M250BCGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545ECB156M250BCGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545ECB156M250BCGR?
Image 545ECB156M250BCGR
Part Number 545ECB156M250BCGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Ultra™ Si545
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 156.25 MHz
Function Enable/Disable
Output HCSL
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 126mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)