Skyworks Solutions Inc. 545ECB100M000CCGR
Part No.:
545ECB100M000CCGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud545ECB100M000CCGR.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Frequency:
100 MHz
Output:
HCSL
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
126mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)
Datasheet:
1. How to order 545ECB100M000CCGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545ECB100M000CCGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545ECB100M000CCGR?
Image 545ECB100M000CCGR
Part Number 545ECB100M000CCGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Ultra™ Si545
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 100 MHz
Function Enable/Disable
Output HCSL
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 126mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)