Skyworks Solutions Inc. 545DCA24M0000CCGR
Part No.:
545DCA24M0000CCGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud545DCA24M0000CCGR.pdf
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
24 MHz
Output:
CML
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)
Datasheet:
1. How to order 545DCA24M0000CCGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545DCA24M0000CCGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545DCA24M0000CCGR?
Image 545DCA24M0000CCGR
Part Number 545DCA24M0000CCGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Ultra™ Si545
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 24 MHz
Function Enable/Disable
Output CML
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 121mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)