Skyworks Solutions Inc. 545CCA36M0000CCG
Part No.:
545CCA36M0000CCG
Datasheet:
Chuangxin Cloud545CCA36M0000CCG.pdf
Frequency:
36 MHz
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
127mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)
Datasheet:
1. How to order 545CCA36M0000CCG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545CCA36M0000CCG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545CCA36M0000CCG?
Image 545CCA36M0000CCGR 545CCA36M0000CCG
Part Number 545CCA36M0000CCGR 545CCA36M0000CCG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 36 MHz 36 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±7ppm ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 127mA 127mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm)