Skyworks Solutions Inc. 545CAB49M1520BCG
Part No.:
545CAB49M1520BCG
Description:
XTAL OSCILLATOR SMD
Frequency:
49.152 MHz
Voltage - Supply:
1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
127mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 545CAB49M1520BCG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545CAB49M1520BCG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545CAB49M1520BCG?
Image 545CAB49M1520BCGR 545CAB49M1520BCG
Part Number 545CAB49M1520BCGR 545CAB49M1520BCG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 49.152 MHz 49.152 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 127mA 127mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm) 0.052" (1.33mm)