Skyworks Solutions Inc. 545CAA98M5000ACG
Part No.:
545CAA98M5000ACG
Datasheet:
Chuangxin Cloud545CAA98M5000ACG.pdf
Frequency:
98.5 MHz
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
127mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.056" (1.43mm)
Datasheet:
1. How to order 545CAA98M5000ACG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545CAA98M5000ACG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545CAA98M5000ACG?
Image 545CAA98M5000ACGR 545CAA98M5000ACG
Part Number 545CAA98M5000ACGR 545CAA98M5000ACG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 98.5 MHz 98.5 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 127mA 127mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.056" (1.43mm) 0.056" (1.43mm)