Skyworks Solutions Inc. 545CAA33M8688BBGR
Part No.:
545CAA33M8688BBGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud545CAA33M8688BBGR.pdf
Description:
XTAL OSCILLATOR
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Not For New Designs
Frequency:
33.8688 MHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
127mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
Datasheet:
1. How to order 545CAA33M8688BBGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545CAA33M8688BBGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545CAA33M8688BBGR?
Image 545CAA33M8688BBGR
Part Number 545CAA33M8688BBGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Ultra™ Si545
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Not For New Designs
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 33.8688 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 127mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)