Skyworks Solutions Inc. 545CAA10M0000BCG
Part No.:
545CAA10M0000BCG
Datasheet:
Chuangxin Cloud545CAA10M0000BCG.pdf
Description:
OSCILLATOR SMD
Frequency:
10 MHz
Voltage - Supply:
1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
127mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
Datasheet:
1. How to order 545CAA10M0000BCG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545CAA10M0000BCG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545CAA10M0000BCG?
Image 545CAA10M0000BCGR 545CAA10M0000BCG
Part Number 545CAA10M0000BCGR 545CAA10M0000BCG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 10 MHz 10 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 127mA 127mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm) 0.052" (1.33mm)