Skyworks Solutions Inc. 545BCC125M000ACGR
Part No.:
545BCC125M000ACGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud545BCC125M000ACGR.pdf
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.056" (1.43mm)
Datasheet:
1. How to order 545BCC125M000ACGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545BCC125M000ACGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545BCC125M000ACGR?
Image 545BCC125M000ACGR
Part Number 545BCC125M000ACGR
Type XO (Standard)
Frequency 125 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 121mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.056" (1.43mm)