Skyworks Solutions Inc. 545BCA78M1250CCGR
Part No.:
545BCA78M1250CCGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud545BCA78M1250CCGR.pdf
Frequency:
78.125 MHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)
Datasheet:
1. How to order 545BCA78M1250CCGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545BCA78M1250CCGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545BCA78M1250CCGR?
Image 545BCA78M1250CCGR
Part Number 545BCA78M1250CCGR
Type XO (Standard)
Frequency 78.125 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 121mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)