Skyworks Solutions Inc. 545BCA76M8000CCGR
Part No.:
545BCA76M8000CCGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud545BCA76M8000CCGR.pdf
Frequency:
76.8 MHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)
Datasheet:
1. How to order 545BCA76M8000CCGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545BCA76M8000CCGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545BCA76M8000CCGR?
Image 545BCA76M8000CCGR
Part Number 545BCA76M8000CCGR
Type XO (Standard)
Frequency 76.8 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 121mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)