Skyworks Solutions Inc. 545BCA148M200CCGR
Part No.:
545BCA148M200CCGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud545BCA148M200CCGR.pdf
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
148.2 MHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)
Datasheet:
1. How to order 545BCA148M200CCGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545BCA148M200CCGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545BCA148M200CCGR?
Image 545BCA148M200CCGR
Part Number 545BCA148M200CCGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Ultra™ Si545
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 148.2 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 121mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)