Skyworks Solutions Inc. 545BCA125M000ACGR
Part No.:
545BCA125M000ACGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud545BCA125M000ACGR.pdf
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.056" (1.43mm)
Datasheet:
1. How to order 545BCA125M000ACGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545BCA125M000ACGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545BCA125M000ACGR?
Image 545BCA125M000ACGR
Part Number 545BCA125M000ACGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Ultra™ Si545
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 125 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 121mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.056" (1.43mm)