Skyworks Solutions Inc. 545BAB125M000ACG
Part No.:
545BAB125M000ACG
Datasheet:
Chuangxin Cloud545BAB125M000ACG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.056" (1.43mm)
Datasheet:
1. How to order 545BAB125M000ACG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545BAB125M000ACG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545BAB125M000ACG?
Image 545BAB125M000ACGR 545BAB125M000ACG
Part Number 545BAB125M000ACGR 545BAB125M000ACG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 125 MHz 125 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 121mA 121mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.056" (1.43mm) 0.056" (1.43mm)