Skyworks Solutions Inc. 545BAA65M0000CCG
Part No.:
545BAA65M0000CCG
Datasheet:
Chuangxin Cloud545BAA65M0000CCG.pdf
Frequency:
65 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)
Datasheet:
1. How to order 545BAA65M0000CCG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545BAA65M0000CCG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545BAA65M0000CCG?
Image 545BAA65M0000CCGR 545BAA65M0000CCG
Part Number 545BAA65M0000CCGR 545BAA65M0000CCG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 65 MHz 65 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 121mA 121mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm)