Skyworks Solutions Inc. 545AAA99M6000CCG
Part No.:
545AAA99M6000CCG
Datasheet:
Chuangxin Cloud545AAA99M6000CCG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Product Status:
Active
Frequency:
99.6 MHz
Voltage - Supply:
2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
153mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)
Datasheet:
1. How to order 545AAA99M6000CCG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545AAA99M6000CCG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545AAA99M6000CCG?
Image 545AAA99M6000CCGR 545AAA99M6000CCG
Part Number 545AAA99M6000CCGR 545AAA99M6000CCG
Packaging Strip Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 99.6 MHz 99.6 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 2.5V, 3.3V 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 153mA 153mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm)