Skyworks Solutions Inc. 545AAA50M0000BBGR
Part No.:
545AAA50M0000BBGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud545AAA50M0000BBGR.pdf
Description:
XTAL OSCILLATOR
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Not For New Designs
Frequency:
50 MHz
Voltage - Supply:
2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
153mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
Datasheet:
1. How to order 545AAA50M0000BBGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545AAA50M0000BBGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545AAA50M0000BBGR?
Image 545AAA50M0000BBGR
Part Number 545AAA50M0000BBGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Ultra™ Si545
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Not For New Designs
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 50 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 153mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)