Skyworks Solutions Inc. 545AAA25M0000BCG
Part No.:
545AAA25M0000BCG
Datasheet:
Chuangxin Cloud545AAA25M0000BCG.pdf
Description:
OSCILLATOR SMD
Product Status:
Active
Frequency:
25 MHz
Voltage - Supply:
2.5V ~ 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
153mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
Datasheet:
1. How to order 545AAA25M0000BCG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545AAA25M0000BCG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545AAA25M0000BCG?
Image 545AAA25M0000BCGR 545AAA25M0000BCG
Part Number 545AAA25M0000BCGR 545AAA25M0000BCG
Packaging Strip Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 25 MHz 25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 2.5V ~ 3.3V 2.5V ~ 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 153mA 153mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm) 0.052" (1.33mm)