Skyworks Solutions Inc. 545AAA12M2880BBGR
Part No.:
545AAA12M2880BBGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud545AAA12M2880BBGR.pdf
Description:
XTAL OSCILLATOR SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Not For New Designs
Frequency:
12.288 MHz
Voltage - Supply:
2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
153mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
Datasheet:
1. How to order 545AAA12M2880BBGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 545AAA12M2880BBGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545AAA12M2880BBGR?
Image 545AAA12M2880BBGR
Part Number 545AAA12M2880BBGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Ultra™ Si545
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Not For New Designs
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 12.288 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 153mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)