Skyworks Solutions Inc. 540DCA25M0000ACG
Part No.:
540DCA25M0000ACG
Datasheet:
Chuangxin Cloud540DCA25M0000ACG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Product Status:
Active
Frequency:
25 MHz
Output:
CML
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
111mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.056" (1.43mm)
Datasheet:
1. How to order 540DCA25M0000ACG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 540DCA25M0000ACG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 540DCA25M0000ACG?
Image 540DCA25M0000ACGR 540DCA25M0000ACG
Part Number 540DCA25M0000ACGR 540DCA25M0000ACG
Packaging Strip Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 25 MHz 25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CML CML
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±7ppm ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 111mA 111mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.056" (1.43mm) 0.056" (1.43mm)