Skyworks Solutions Inc. 540ABC156M250BCG
Part No.:
540ABC156M250BCG
Datasheet:
Chuangxin Cloud540ABC156M250BCG.pdf
Frequency:
156.25 MHz
Voltage - Supply:
2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±10ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
145mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
Datasheet:
1. How to order 540ABC156M250BCG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 540ABC156M250BCG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 540ABC156M250BCG?
Image 540ABC156M250BCGR 540ABC156M250BCG
Part Number 540ABC156M250BCGR 540ABC156M250BCG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 156.25 MHz 156.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 2.5V, 3.3V 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±10ppm ±10ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 145mA 145mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm) 0.052" (1.33mm)