Skyworks Solutions Inc. 540ABA50M0000CCG
Part No.:
540ABA50M0000CCG
Datasheet:
Chuangxin Cloud540ABA50M0000CCG.pdf
Frequency:
50 MHz
Voltage - Supply:
2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±10ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
145mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)
Datasheet:
1. How to order 540ABA50M0000CCG on Chuangxin Cloud?
3. Are the 540ABA50M0000CCG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 540ABA50M0000CCG?
Image 540ABA50M0000CCGR 540ABA50M0000CCG
Part Number 540ABA50M0000CCGR 540ABA50M0000CCG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 50 MHz 50 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 2.5V, 3.3V 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±10ppm ±10ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 145mA 145mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm)