Skyworks Solutions Inc. 531EB210M000DGR
Part No.:
531EB210M000DGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud531EB210M000DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 210.0000MHZ LVPECL
Frequency:
210 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 531EB210M000DGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 531EB210M000DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 531EB210M000DGR?
Image 531EB210M000DGR
Part Number 531EB210M000DGR
Type XO (Standard)
Frequency 210 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 121mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)