Skyworks Solutions Inc. 530RC121M109DGR
Part No.:
530RC121M109DGR
Datasheet:
Chuangxin Cloud530RC121M109DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 121.1090MHZ LVPECL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
121.109 MHz
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
Datasheet:
1. How to order 530RC121M109DGR on Chuangxin Cloud?
3. Are the 530RC121M109DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530RC121M109DGR?
Image 530RC121M109DGR
Part Number 530RC121M109DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si530
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 121.109 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 121mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)